Horytnica „Pod znakiem miecza” CD – już jest!

Sklep: http://olifant.com.pl/sklep/horytnica-pod-znakiem-miecza-cd/ Wydawca: Vertex Records VR004. Łączny czas muzyki: 77min. 30sekund. Okładka: książeczka 16 stronicowa.

Lista utworów:

1.  Znak miecza (Prolog)
2.  Lwowscy bracia
3.  Skrzydła Chwały
4.  Rój
5.  Płomienni kochankowie (Miłość i wojna cz.2)
6.  Wyznawcy Orła
7.  Reduta Ordona
8.  Wołyń 1943
9.  Żywe tarcze
10. Jaszczurkowcy
11. Dąb
12. Krzyż Walecznych
13. Wyklęci
14. Listonosz
15. Wolność zorzą płonie (Epilog)


Jak się podoba ten materiał?

4 Comments

 1. jak na moj gust za duzo pitolacych solowek, i za sterylnie. to chyba nie dla mnie, pierwsza plyta byla do dupy, druga bardzo mi sie podobala trzecia mniej a te dwa kawalki zupelnie mnie nie ruszaja. taki kurwa sabaton.

  Odpowiedz

 2. pierdolisz
  jest bardzo dobrze

  Odpowiedz

 3. zgadzam się z przedmówcą: jest dobrze, słucha się tego bez bólu a nawet z przyjemnością a porównanie do Sabatonu to raczej nadużycie 😉 zresztą ilu słuchaczy tyle odczuć więc nie ma o co kruszyć kopii

  Odpowiedz

 4. Płyta zacna. Warstwa muzyczna jest po prostu epicka. No i teksty. Szacun za kolejną płytę. To co się dzieje w „Skrzydłach Chwały” to majstersztyk. Ciary lecą po plecach. „Pitolące” solówki ??. To jest kunszt inny niż 3 rify na krzyż i drewniane uszy. Każda muzyka jest potrzebna ale dla takiego przesłania tekstów muzyka także powinna być z wysokiej półki. I to się Horytnicy udało zupełnie. Trzeba przewalcować nagrania parę razy by docenić pracę jaką włożono w tą płytę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *